У Києві вночі п’яний водій врізався у відбійник, – ФОТО
Суспільство 14:50, 23.01.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Святошинському районі столиці вночі сьогодні, 23 січня, автомобіль Hyundai на великій швидкості наїхав на відбійник та пошкодив дорожній знак.
Про це повідомила Патрульна поліція.
Правоохоронці переконалися, що водій не постраждав, але спілкуючись з ним, помітили, що він п’яний. І дійсно, алкотестер показав у його крові 1,44 проміле.
Інспектори склали на чоловіка адміністративні матеріали.
Патрульні поліцейські закликали громадян відповідально ставитись до водіння. Алкоголь із водінням несумісний, наголосили вони.
Джерело: 44.ua