У Києві військові розпочали навчання по захисту столиці

Суспільство 18:13, 21.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Починаючи від вівторка, 21 лютого, у Києві розпочались заплановані тренування сил і засобів міста. Навчання по захисту столиці триватимуть упродовж кількох днів.
Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації (КМВА).
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.

За сценарієм, ворог проводить наступальну операцію з північного напрямку. Завдання сил і засобів оборони Києва – під керівництвом командувача відпрацювати весь комплекс завдань по обороні столиці. Окрім того, в ході тренування наші військові планують провести навчання із захисту цивільного населення в умовах бойових дій, – розповів керівник КМВА Сергій Попко.

Він наголосив, що навчання відбувається в межах заздалегідь узгодженого плану і загроза наступу ворога на Київському напрямку на сьогодні є мінімальною.

Також ми писали раніше про те, що командувач Сухопутних військ Збройних Сил України – командувач оборони Києва та оперативного напрямку, Герой України генерал-полковник Олександр Сирський назвав найкритичніший момент операції по обороні Києва, яка тривала в період з 24 лютого по 2 квітня минулого року.
Крім того, зібрали ТОП-10 фейків російської пропаганди, які рф поширювала протягом дев’яти років російсько-української війни.
Джерело: 44.ua

Нагору