У Києві відновили електропостачання усім об’єктам критичної інфраструктури міста після атаки, – ДТЕК

ЖКГ 15:26, 21.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Ситуація з електрозабезпеченням міста залишається складною. Тривають екстрені відключення.

 

Через руйнування ворогом об’єктів столичної генерації найбільш складною залишається ситуація в частинах Дніпровського та Деснянського районів. Ще близько 44 тисячі осель лишається без світла.

Нагору