У Києві відновлено водопостачання після російської атаки, без тепла – ще частина киян
Поділитися в
Копіювати посилання
Енергопостачання водопровідних об’єктів “Київводоканалу” стабілізовано, тиск у водопровідних мережах в усіх районах міста повернули до нормативних
Наразі водопостачання столиці здійснюється у повному обсязі, водопровідні насосні станції “Київводоканалу” працюють в штатному режимі.
Частина споживачів міста тимчасово залишаються без теплопостачання через нічний обстріл у Києві
Наразі постачання тепла не здійснюється для частини споживачів в Оболонському, Шевченківському, Подільському, Соломʼянському та Святошинському районах.
Комунальні служби міста зараз працюють на місцях: усувають наслідки атаки й повернуть тепло в будинки одразу після ліквідації, повідомляє КМДА.