У Києві відновлено водопостачання після російської атаки, без тепла – ще частина киян

Війна 15:10, 29.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Енергопостачання водопровідних об’єктів “Київводоканалу” стабілізовано, тиск у водопровідних мережах в усіх районах міста повернули до нормативних

Наразі водопостачання столиці здійснюється у повному обсязі, водопровідні насосні станції “Київводоканалу” працюють в штатному режимі.

Частина споживачів міста тимчасово залишаються без теплопостачання через нічний обстріл у Києві

Наразі постачання тепла не здійснюється для частини споживачів в Оболонському, Шевченківському, Подільському, Соломʼянському та Святошинському районах.

Комунальні служби міста зараз працюють на місцях: усувають наслідки атаки й повернуть тепло в будинки одразу після ліквідації, повідомляє КМДА.

Нагору