У Києві відкриють перший в Україні Центр психологічної стійкості

Суспільство 19:21, 23.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці розпочали будівництво першого тренінгового центру психологічної допомоги. Це буде перший такий заклад не тільки в Києві, а й в Україні.
Про це повідомила заступниця міського голови Києва Марина Хонда.
Чиновниця показала світлини приміщення, де вже триває реконструкція. Центр повинен запрацювати вже навесні.

Створення такого Центру – важливий етап розбудови системи соціально-психологічного навчання та допомоги цивільному населенню, формування навичок стресостійкості у мешканців міста, зазначає Марина Хонда. Тут фахівці навчатимуть людей самостійно справлятися зі стресовими станами, надаватимуть групову та індивідуальну першу психологічну допомогу тим, хто її потребує, зокрема і демобілізованим військовим та членам їх родин.

Центр створюється за ізраїльськими методикам: такі заклади успішно працюють майже в усіх містах Ізраїлю. Під час стажування столичні психологи бачили, наскільки важливою є психоедукація населення. Але звісно ж, робота Центру враховуватиме наші безпекові виклики та особливості воєнного стану, – зазначила вона.

Нагадаємо, що у Києві працюють п’ять мобільних бригад, які надаватимуть соціально-психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства. Крім того у столиці відкрили Центр допомоги врятованим, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій чи окупованих територій, можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку.
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору