У Києві відкрився «соціальний супермаркет»: що це, де знаходится та де отримати продукти чи одяг

Суспільство 15:18, 2.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Українці продовжують допомагати та підтримувати одне одного. Так, в Києві відкрився соціальний простір Support Market. Тут можна отримати або віддати гуманітарну допомогу: одяг, продукти та дитячі товари.
Про це йдеться в повідомленні соціального простору Support Market в Instagram.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб бути в курсі подій Києва, регіону та Україні.
Support Market відкрили на вулиці Данила Щербаківського, 58. Цей простір працюватиме щосуботи з 10:00 до 18:00. Щоб потрапити на візит, треба реєструватися за формою, яку розміщують на сторінці в Instagram.
Зазначається, що простір Support Market надаватиме допомогу українцям, чия спеціалізація стала менш актуальною через війну та тим, хто втратив роботу через релокацію.
Як працює соціальний простір?
У соціальній мережі пояснили, як саме працюватиме соціальний простір.
Так, на сайті чи у соціальних мережах людина бачитиме анонс тематики соціального супермаркету, адже вони можуть змінюватися залежно від асортименту та цільової аудиторії. Потім клієнт має заповнити анкету та забронювати вільний слот.
У вказаний день та час треба прийти на локацію та сказати пароль, який прийде на електронну пошту. Клієнт може знаходитися на локації півгодини — обирати товари та спілкуватися з волонтерами. Після цього залишити свої враження чи побажання. Але одна людина не може відвідувати супермаркет більш як два рази на місяць.
Крім того, раніше ми писали про те, де та як у Києві отримати гуманітарну допомогу.
Також розповідали, де у столиці займаються плетінням сіток та/або кікімор.
Джерело: 44.ua

Нагору