У Києві відкрились ще кілька десятків дитячих садочків: наразі працюють понад 300 закладів

Суспільство 17:43, 22.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві вже працюють 349 дитячих садочків, які відвідують близько 15 тисяч дітей. Ще минулого тижня їх було 317.
Про це повідомляє Департамент освіти і науки Київської міської держпвної адміністрації.
Не забувайте підписуватись на Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин Києва, області та України.
Наразі одночасно в закладі дошкільної освіти може перебувати стільки дітей і працівників, на скільки розраховано укриття. Це одна з головних вимог і єдине обмеження щодо прийому дітей у садочки Києва.
Якщо обраний батьками заклад дошкільної освіти не має можливості відновити роботу або поки не працює, батьки можуть перевести дитину до іншого садочка. Для цього необхідно створити заявку в системі електронного запису. Ті батьки, які поки очікують на запрошення дитини у садочок, можуть додати до переліку обраних закладів номери тих, які мають укриття і функціонують у звичайному режимі. Наразі надавати довідки від обох батьків, про те, що вони працюють, не потрібно.
Зазначимо, що за результатами обстеження стану укриттів 63% комунальних садків столиці можуть працювати у звичному режимі.
Крім того, до столичних садочків можуть відправити своїх дітей не тільки мешканці Києва, а й тимчасово переміщені особи та військовослужбовці. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані у столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі.
Також ми писали про те, що міський голова Віталій Кличко звернувся до німецьких партнерів із проханням допомогти українській столиці придбати пересувні котельні та надати генератори, в тому числі, й для дитсадків.
Крім того, розповідали, що Київ готовий збільшити кількість опорних садочків для шприйому малюків, якщо у цьому буде необхідність.
Джерело: 44.ua

Нагору