У Києві відкрили ще один «Пункт незламності» – нова локація з’явилась на Дарниці
Безпека 15:39, 20.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На лівому березі, де багатоповерхівки особливо відчувають перепади світла і тепла, з’явилося ще одне місце, де можна буквально перевести подих. У Дарницькому районі запрацював додатковий пункт обігріву – його відкрили на вулиці Архітектора Вербицького, 22/1.
Ініціативу організувала районна адміністрація разом із благодійниками та енергетиками-добровольцями. Простір облаштували фахівці з міста Сарни на Рівненщині – ті самі, що раніше допомагали району відновлювати електропостачання після обстрілів.