У Києві відкрили благодійну кухню гарячих страв і ресторан
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це пише ШоТам.
У планах команди — видача понад 10 000 порцій їжі на місяць.
Разом із кухнею відкрився благодійний ресторан на 40 посадкових місць. Там організовуватимуть безкоштовні обіди й вечері для ВПО.
Як розповів співзасновник та СЕО фонду Ukrainian Food Foundation Андрій Береговий, крім головної функції — смачно нагодувати людей, — команда ресторану прагне створити ком’юніті, де люди можуть разом провести час, поспілкуватися та відновитися емоційно, а головне — смачно поїсти.
Через велику кількість охочих обслуговування в ресторані відбувається за попереднім записом. Записати можна, заповнивши форму на сторінках фундації в соцмережах. Щоправда, запис на всі дати до 15 лютого 2024 року закритий. Реєстрація на нові дати почнеться 10 лютого.