У Києві відбувся традиційний «Забіг у вишиванках»
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
24 серпня, у День Незалежності, сотні учасників вийшли на старт святкового пробігу у вишиванках.
Організатори наголошують:
✨ це не просто спортивна подія, а символ єдності, національної ідентичності та незламності українців;
✨ забіг започаткував відомий український марафонець Олександр Кузін;
✨ щороку він стає нагадуванням, що навіть у найскладніші часи українці залишаються сильними й згуртованими.
