У Києві велосипедист стріляв з пістолета у собак
Поділитися в
Копіювати посилання
“Чоловік їздить на велосипеді та стріляє в собак”, — таке повідомлення днями отримали патрульні в Голосіївському районі.
Очевидець надав інспекторам детальний опис лиходія та його транспортного засобу.
Тож прибувши на місце, охоронці порядку почали обстежувати прилеглу територію. Незабаром поліцейські помітили схожого за орієнтуванням чоловіка.
44-річний громадянин зізнався, що це він стріляв у тварин. Та пояснив, що таким чином намагався захиститися від них.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції, яка надасть правову кваліфікацію діям затриманого.
