У Києві вдалося знешкодити масштабну мережу агентів ФСБ, яка прикривалася діяльністю УПЦ МП і намагалася дестабілізувати ситуацію в Україні + ФОТО
Кримінал 08:52, 13.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили в СБУ, зловмисники поширювали проросійські наративи та розпалювали релігійну ворожнечу. Правоохоронцям вдалось викрити 15 головних учасників угруповання. Серед них був один з очільників столичного храму.
Агенти кремля називали себе політекспертами, готували провокаційні пости й сюжети. Усім учасникам агентурної мережі загрожує довічне ув’язнення.
