У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

Місто 10:57, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У парку імені Рильського у Києві з’явилися нові зелені насадження: висадили 20 сакур та 25 гортензій. Ці рослини символізують відродження, красу та нові починання. Акція стала частиною проєкту повоєнного озеленення Post War Greening.

Висадку рослин здійснили за участю учасників освітнього простору Win Win Space у межах їхньої Лідерської програми. Проєкт реалізовано спільно з ініціативою Post War Greening за підтримки КО «Київзеленбуд».

«Ці рослини — символи відродження, краси та нових початків. Вони не лише прикрашатимуть територію парку ім.М.Рильського, а й нагадуватимуть про силу життя, яке перемагає навіть після найтемніших часів», — зазначили у КП УЗН Голосіївського району. Кожне посаджене дерево розглядається як внесок у майбутнє, затишок Голосієва та екологічне відновлення України.

Зазначається, що це не перша подібна акція у столиці. Раніше на Деміївці було висаджено сім плакучих сакур у пам’ять про загиблих під час теракту. Та локація стала символом скорботи, життя та надії для громади.

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

У Києві в парку Рильського висадили сакури та гортензії в рамках проєкту озеленення

Нагору