У Києві в ДТП потрапив автомобіль патрульної поліції
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві сталася дорожньо-транспортна пригода за участю службового автомобіля патрульної поліції, повідомляють у Патрульній поліції столиці.
За даними відомства, ДТП сталася сьогодні, 17 грудня. На проспекті Берестейському зіткнулися службовий автомобіль поліції Toyota та автомобіль Lexus. “Водій автомобіля Lexus порушив правила дорожнього руху та допустив зіткнення зі службовим автомобілем. Внаслідок ДТП, автівка патрульних виїхала на тротуар та зіткнулася зі стіною житлового будинку”, — заявили в Патрульній поліції Києва. Внаслідок ДТП постраждалих немає.
На винуватця аварії патрульні склали адміністративний протокол про порушення Правил дорожнього руху, що спричинило ДТП.