У Києві у ДТП загинули двоє людей
Поділитися в
Копіювати посилання
Столична поліція розслідує смертельну аварію за участю чотирьох авто.
Моторошна ДТП трапилася ввечері у четвер, 28 вересня, на вулиці Генерала Наумова, що на Новобіличах у Святошинському районі. Попередньо відомо, що водій автомобіля Mitsubishi Lancer не впорався з керуванням на швидкості та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з легковиками Kia Sorento, Skoda Fabia, та Renault Sandero.


Як розповіли у поліції Києва, внаслідок ДТП водій і пасажир Mitsubishi загинули. Кермувальник і пасажир автомобіля Kia отримали тілесні ушкодження. Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.
У рамках кримінального провадження правоохоронці встановлюють усі обставини смертельної аварії.