У Києві у ДТП загинули двоє людей

ДТП 09:30, 29.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Столична поліція розслідує смертельну аварію за участю чотирьох авто.

Моторошна ДТП трапилася ввечері у четвер, 28 вересня, на вулиці Генерала Наумова, що на Новобіличах у Святошинському районі. Попередньо відомо, що водій автомобіля Mitsubishi Lancer не впорався з керуванням на швидкості та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з легковиками Kia Sorento, Skoda Fabia, та Renault Sandero.

Mitsubishi Lancer перетворився на брухт
Фото з місця події

Як розповіли у поліції Києва, внаслідок ДТП водій і пасажир Mitsubishi загинули. Кермувальник і пасажир автомобіля Kia отримали тілесні ушкодження. Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.

У рамках кримінального провадження правоохоронці встановлюють усі обставини смертельної аварії.

Нагору