У Києві у домашньої кішки виявили сказ

Тварини 09:13, 5.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Тварина вкусила за руку свого господаря.

У Дарницькому районі зафіксували випадок сказу у домашньої кішки. Про це повідомляє Об’єднання ветеринарної медицини у Києві.

У відділ по боротьбі зі сказом тварин був доставлений труп кішки. З’ясовано, що 22 вересня власник взяв тварину у волонтера на перетримку після проведення стерилізації та утримував її у клітці. Два дні по тому під час годування кішка без провокації агресії вкусила господаря за руку.

Після цього чоловік відмітив зміни в поведінці тварини. Вона перестала їсти та майже не пила воду. Крім того, кішка лежала та важко дихала, а 28 вересня тварина померла.

Результати досліджень показали, що кішка хворіла на сказ. Її господар почав отримувати антирабічне лікування. Також фахівці вживають належні заходи для ліквідації захворювання.

В Об’єднанні ветеринарної медицини у Києві наголошують, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з тримісячного віку.

Вакцина проти сказу є безплатною. Для щеплення необхідно лише звернутися до лікарень ветеринарної медицини Держпродспоживслужби.

Нагору