У Києві у чоловіка вкрали 10 млн грн
Кримінал 16:00, 28.01.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Голосіївському районі Києва невідомі стріляли у чоловіка, після чого викрали в нього десятки мільйонів гривень. Жертва пограбування дивом вціліла.
Повідомляє TrueUA, з посиланням на Київ оперативний.
Як зазначили, напад стався 27 січня ввечері на вулиці Паньківській.
Після обстрілу нальотчики викрали з машини близько десяти мільйонів гривень і втекли. Чоловік, який перевозив гроші, вижив буквально дивом.
Поліція встановлює деталі інциденту. Свідків нападу просять розповісти правоохоронцям подробиці нападу.