У Києві цього року усиновили 45 дітей

Діти 15:22, 18.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

З початку 2025 року в столиці 45 дітей знайшли нові родини. На обліку кандидатів в усиновлювачі — 245 подружніх пар і самотніх осіб, повідомила заступниця голови КМДА з питань самоврядних повноважень Марина Хонда.

Крім усиновлення, дітям доступні й інші форми сімейного виховання: опіка та піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, малі групові будинки та патронатні сім’ї.

Нині в Києві функціонують:
• 20 прийомних сімей (33 дитини)
• 32 ДБСТ (224 дитини)
• 2 МГБ (по 12 дітей)
• 3 патронатні сім’ї

Бажаючі стати усиновлювачами чи опікунами можуть подати заяву до Служби у справах дітей свого району.

Нагору