У Києві триває ліквідація наслідків російського обстрілу

Війна 09:23, 9.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

В ОХМАТДИТі рятувальники безперервно розбирають завали зруйнованого корпусу. Демонтуються перекриття, які обвалилися, розчищаються завали. В інших будівлях лікарні, які постраждали від рашистської ракети, від вечора і до ранку закривали вибиті вікна, двері та балкони. Десь встановлювалися плити OSB, десь – закривали плівкою. Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко зранку перевірив хід виконання робіт та оцінив поточні потреби для відновлення. Всі заходи з ліквідації наслідків чітко сплановані та регламентовані. В першу чергу закривали ті приміщення, де знаходиться важливе медичне обладнання аби уникнути негативного впливу пилюки, бруду та вологи і зберегти дорогоцінну техніку. Територія ОХМАДИТу, крім зруйнованого корпусу, розчищена від сміття. На місці працюють усі необхідні служби – ДСНС, медики, поліція, Червоний Хрест та інші. Роботи по ліквідації наслідків тривають.

Нагору