У Києві триває боротьба за “Деміївський ринок”

 Поділитися

Поділитися в

Підприємці та місцеві мешканці проти планів забудовника Представники профспілки “Вільна профспілка підприємців України” звернулися зі скаргою щодо знищення ринку “Деміївський” та зведення на його місці 30-поверхового комплексу до депутата Київської міської ради Владислава Трубіцина.

Про це Трубіцин розповів у своєму Facebook, передають “Коментарі”. За словами депутата Київської міської ради Владислава Трубіцина, підприємці, які працюють на Деміївському ринку, вважають, що їхні права порушено, адже після знищення торгівельного об’єкту вони втратять робочі місця.

Після виїзного засідання на Деміївському ринку Трубіцин направив кілька депутатських звернень, щоб з’ясувати, чи законно планується тут забудова. Серед питань депутатських звернень до департаментів Київської міської державної адміністрації наступні:

— чинність містобудівних умов та обмежень щодо можливого будівництва на місці ринку “Деміївський”;

— хто і на яких підставах є користувачем земельної ділянки, на якій знаходиться ринок, а також функціональне та цільове призначення цієї землі;

— чи видавалась контрольна картка на порушення благоустрою в межах земельної ділянки під ринком “Деміївський”.

До міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка питання у зверненні Трубіцина стосовно того, чи відповідає проєкт реконструкції нежитлових будівель під багатофункціональний комплекс на місці ринку режимам використання території Центрального історичного ареалу Києва. Окрім того, депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин чекає відповіді від керівництва комунального підприємства “Київтеплоенерго”, чи розглядали вони цей проєкт реконструкції.

Чи вирішувалось питання кабелювання на цій земельній ділянці — таке питання у депутатському зверненні до генерального директора ДТЕК “Київські електромережі”. Також Трубіцин хоче почути позицію Державної інспекції архітектури та містобудування України стосовно ситуації навколо ринку “Деміївський”. Депутат обіцяє поінформувати киян, як тільки отримає усі відповіді на його звернення. Раніше портал “Коментарі” повідомляв, що у Києві місцеві мешканці виступають проти знесення Деміївського ринку заради зведення чергового житлового комплексу.

Про це йдеться у відповідній петиції до столичної влади. Автор петиції наголосив, що ринок Деміївський має попит серед мешканців Голосіївського та прилеглого Печерського району Києва. Особливо часто тут роблять покупки пенсіонери та малозабезпечені кияни.

Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору