У Києві та в області не відключатимуть світло цілий день: названо дати

Суспільство 18:52, 7.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві та окремо в Київській області проведуть замірювання реального споживання електроенергії. Для цього в столиці та регіоні, 17 та 10 лютого відповідно, планують взагалі не відключати світло.
Про це повідомили в пресслужбі «Укренерго».
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.
По всій Україні, починаючи з 8 лютого, будуть змінені ліміти споживання. По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області, – йдеться в повідомлені.
Згідно з графіком, який опублікувала пресслужба «Укренерго» в Київській області не буде обмежень на споживання електроенергії 10 лютого, а в Києві – 17 лютого.

У компанії зауважили, що у випадку повторення масованих ракетних обстрілів з боку рф по енергетичній інфраструктурі проведення режимних вимірів «мають бути перенесені до стабілізації ситуації». Це якщо виникне дефіцит доступної потужності в енергосистемі України.

Крім того, ми писали раніше про 5 зарядних станцій в бюджетному сегменті на випадок блекауту.
Також повідомляли про те, що зібрали для вас добірку коворкінгів на лівому та правому берегах Києва, куди ви можете піти попрацювати, якщо вдома довго немає світла, а всі ґаджети вже розрядились.
Джерело: 44.ua

Нагору