У Києві та області облаштовують фортифікаційні споруди, – ФОТО

Суспільство 13:27, 23.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Спеціалісти продовжують удосконалювати інженерне обладнання рубежів оборони міста Києва та Київської області. Триває встановлення довготривалих вогневих споруд.

Про це повідомив начальник штабу, заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк.

Підрозділи угруповання сил та засобів оборони Києва продовжують удосконалення інженерного обладнання рубежів оборони міста Київ та Київської області. Триває встановлення довготривалих фортифікаційних споруд на опорних пунктах підрозділів зі складу угруповання сил та засобів оборони Києва. Інженерні роботи здійснюються у взаємодії з Київською обласною військовою адміністрацією, – написав Павлюк.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua».

За його словами, вогневі споруди встановлюються та облаштовуються на ймовірних шляхах просування противника. Крім того, триває процес обладнання укриттів для захисту українських воїнів.

Для цього використовуються залізобетонні споруди, які встановлюються нижче рівня поверхні ґрунту – з метою максимального збереження життя військовослужбовців. Після подальшого облаштування споруди такого типу дозволять максимально ефективно та безпечно організувати роботу командно-спостережних пунктів, а також взводних та ротних опорних пунктів, – резюмував Павлюк.

Як ми повідомляли раніше, у Київській області військові продовжують укріплювати рубежі оборони та зміцнюють позиції. Про це заявив голова обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
Також писали про те, що оборонці Києва проводять навчання на північному кордоні країни. Вони відпрацьовують знищення ворожих колон, ДРГ, а також ведення оборонного бою.
Джерело: 44.ua

Нагору