У Києві та 11 областях з 13:00 до 23:00 збільшили обсяг обмежень електроенергії
ЖКГ 14:21, 24.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією “Укренерго”, у Києві, а також Київській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській областях з 13:00 до 23:00 введено збільшений обсяг обмежень.
Причина – недостатня ефективність вже застосованих обленерго заходів обмеження споживання.
Крім того, 13:00 у Дніпропетровській області застосовані аварійні відключення.