У Києві судитимуть жінку, яка погрожувала підірвати приміщення одного зі столичних управлінь поліції

Кримінал 15:04, 23.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

У грудні минулого року 52-річна киянка зателефонувала на спецлінію 102 та повідомила про те, що вона має намір підірвати гранатою адміністративну будівлю управління поліції.

 

Поліцейські встановили порушницю та під час огляду її житла не виявили жодних предметів чи речовин, що могли б становити небезпеку або підтвердити озвучені погрози. У ході спілкування із правоохоронцями жінка не змогла надати логічних пояснень своїм діям.

 

За завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху обвинуваченій загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагору