У Києві судитимуть сімох учасників міжрегіонального наркоугруповання, яке займалось збутом канабісу із щомісячним прибутком у 5 млн грн + ФОТО

Кримінал 09:16, 2.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Наркобізнес очолював 29-річний мешканець Кривого Рогу, який раніше був учасником криворізької злочинної організації «Двадцятівські», а «допомагали» йому шестеро мешканців Києва.

Організатор надсилав спільникам гуртові партії канабісу, замасковані всередині гідроакумуляторів, а ті фасували «товар» на «дози» та збували його у столиці, передаючи з рук у руки, а також відправляли поштою. Щомісяця такий «бізнес» приносив їм понад 5 мільйонів гривень прибутку.

Обвинувачені перебувають під вартою, їм загрожує до 12 років ув’язнення.

Нагору