У Києві судитимуть хірурга приватної клініки, який зробив пластику грудей пацієнтці, попри наявне у неї онкологічне захворювання — йому загрожує до двох років ув’язнення
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, у вересні минулого року до столичного медцентру звернулась киянка з метою проведення операції по корекції молочних залоз.
Аби підготувати пацієнтку до операції медики провели ряд обстежень, під час яких було виявлено новоутворення у ділянці запланованого оперативного втручання.
Однак, попри це, 30-річний лікар-хірург не скерував потерпілу на додаткову діагностику та консультацію із лікарем-онкологом, та провів операцію, не зважаючи на ризик та наявні протипоказання.
Як наслідок, оперативне втручання призвело до подальшого розповсюдження злоякісної пухлини у молочних залозах та суттєвого погіршення стану здоров’я потерпілої.