У Києві судитимуть двох зловмисників, які жорстоко побили та пограбували військовослужбовця
Поділитися в
Копіювати посилання
Потерпілий – 59-річний військовослужбовець, мешканець Київської області, який у відпустці приїхав до столиці.
Чоловік у Голосіївському районі звернувся до двох незнайомців із проханням підказати дорогу до найближчої станції метро та після нетривалої розмови пішов у вказаному напрямку. Невдовзі зловмисники наздогнали його та один з фігурантів вдарив чоловіку ногою в спину, поваливши його на землю.
Далі нападники почали вдвох жорстоко бити потерпілого, не даючи можливості підвестися, після чого забрали його особисті речі, мобільний телефон, банківські картки, документи та близько 8000 грн.
За скоєння злочину оперативники затримали двох киян віком 29 та 48 років. Їм загрожує до 15 років увʼязнення.
