У Києві судитимуть двох зловмисників, які до смерті побили чоловіка за зауваження щодо гучної поведінки – їм загрожує до 10-ти років ув’язнення
Кримінал 08:53, 9.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія відбулась біля одного з місцевих спортивних майданчиків у Святошинському районі столиці.
34-річний місцевий мешканець зробив зауваження двом 24-річним молодикам, які розпивали алкоголь у дворі багатоповерхівки. За це зловмисники жорстоко побили киянина та втекли з місця події. Крім того, один з нападників поцупив мобільний телефон у побитого чоловіка.
Потерпілого у тяжкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, де згодом він помер. На час слідства нападники перебували під вартою.
