У Києві судитимуть двох зловмисників, які до смерті побили чоловіка за зауваження щодо гучної поведінки – їм загрожує до 10-ти років ув’язнення

Кримінал 08:53, 9.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Подія відбулась біля одного з місцевих спортивних майданчиків у Святошинському районі столиці.

34-річний місцевий мешканець зробив зауваження двом 24-річним молодикам, які розпивали алкоголь у дворі багатоповерхівки. За це зловмисники жорстоко побили киянина та втекли з місця події. Крім того, один з нападників поцупив мобільний телефон у побитого чоловіка.

Потерпілого у тяжкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, де згодом він помер. На час слідства нападники перебували під вартою.

Нагору