У Києві судитимуть держреєстраторку, яка незаконно вивела з власності громади Києва земельну ділянку вартістю понад 1,5 млн грн
Поділитися в
Копіювати посилання
39-річна киянка на підставі підроблених документів внесла несанкціоновані зміни в автоматизовану систему Державного реєстру та незаконно здійснила перереєстрацію комунальної земельної ділянки, розташованої у Святошинському районі столиці, на свого знайомого.
Для реалізації злочинної схеми вона використала персональні дані чоловіка – від його імені подала електронну заяву та завантажила до реєстру документи, які не підтверджували жодних прав на земельну ділянку.
У результаті протиправних дій, землю вартістю понад 1,5 млн гривень, що належить громаді Києва, було незаконно переоформлено та створено передумови для її подальшого відчуження.

Крім того, раніше жінці вже було повідомлено про підозру у вчиненні аналогічного злочину – тоді вона переоформила чотири земельні ділянки вартістю понад 3 млн грн на свою матір. Обвинувальний акт за вказаним фактом наразі перебуває на розгляді суду.