У Києві судитимуть чоловіка, який задушив дружину під час сварки
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві до суду скерували справу 54-річного чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві своєї 45-річної дружини. За версією слідства, трагедія сталася під час побутової сварки в одній із квартир Шевченківського району столиці. Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.
Як повідомили в столичній поліції, повідомлення про вбивство жінки надійшло на початку січня цього року. На місці події працювали слідчо-оперативні групи районного та головного управлінь поліції, а також судово-медичний експерт.
Тоді у помешканні правоохоронці виявили тіло 45-річної жінки зі слідами удушення. Під час слідчих дій поліцейські встановили, що до злочину причетний її 54-річний чоловік.
Досудове розслідування з’ясувало, що подружжя перебувало у шлюбі лише близько пів року. Після переїзду з Одеси до Києва сімейне життя пари супроводжувалося постійними суперечками та конфліктами. Їх причиною були ревнощі та побутові непорозуміння.
Під час чергової сварки чоловік штовхнув дружину на ліжко та задушив її руками. Правоохоронці затримали порушника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі Шевченківського управління поліції, за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури, повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Наразі досудове розслідування повністю завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду. За скоєне обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі.
