У Києві судитимуть чоловіка, який вчинив смертельну ДТП та втік з місця події
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія трапилася на початку липня цього року на вулиці Олени Теліги, що у Шевченківському районі столиці.
Водій автівки Mitsubishi Pajero під час зміни смуги руху не надав перевагу керманичу мотоциклу Kawasaki, який рухався у попутному напрямку. Внаслідок зіткнення 19-річний мотоцикліст отримав травми несумісні з життям та загинув на місці події.
Одразу після скоєння ДТП водій залишив місце події, не надавши допомоги потерпілому.
Винуватцем автопригоди виявився 38-річний киянин, який у 2021 році був позбавлений прав за порушення правил дорожнього руху та керування в нетверезому стані. За скоєне чоловіку загрожує до 8 років ув`язнення.
