У Києві судитимуть чоловіка, який самовільно зайняв земельну ділянку поблизу озера Алмазне та збудував собі на ній будинок
Кримінал 15:34, 18.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Слідством встановлено, що 44-річний киянин, не маючи жодних дозвільних документів, самовільно зайняв земельну ділянку площею понад 2 тисячі кв. м на території ландшафтного заказника «Троєщинські луки», яка відноситься до природно-заповітного фонду, та огородив її парканом.
Надалі порушник незаконно звів на території чотири будівлі, серед яких будинок, у якому він оселився та лазня.
Унаслідок протиправних дій чоловіка територіальній громаді столиці завдано майнової шкоди.
