У Києві судитимуть акушера-гінеколога за смерть дитини

Суспільство 18:22, 19.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві перед судом постане лікар-гінеколог однієї з приватних клінік на столичній Оболоні, який під час проведення пологів неналежно виконав свої професійні обов’язки, що спричинило смерть новонародженої дитини.
Про це повідомили в міській прокуратурі.
Досудове слідство встановило, що у травні 2020 року під час ведення пологів 32-річної породіллі лікар-акушер-гінеколог неправильно оцінив дані КТГ-моніторингу плода та несвоєчасно прийняв рішення про проведення операції кесаревого розтину. Внаслідок чого новонароджена дитина отримала незворотні зміни у центральній нервовій системі, від яких померла через 55 днів.
Причинно-наслідковий зв’язок між діями медика та смертю немовляти підтвердив висновок комплексної судово-медичної експертизи.
Дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст.140 КК України – неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.
Лікарю загрожує покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Раніше ми розповідали, що у Києві 10-річний Микита зістрибнув з 6-го поверху через те, що  став жертвою так званих груп смерті, які ще мають назву "Синій кит".
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору