У Києві суддя напідпитку на смерть збив нацгвардійця на блокпосту + ВІДЕО
ДТП 09:10, 26.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Близько півночі голова Макарівського райсуду на автомобілі “Лексус”, рухаючись по проспекту Берестейському, на смерть збив 23-річного військовослужбовця Національної гвардії.
Суддя перебував у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці затримали винуватця ДТП.