У Києві створять реабілітаційний центр для військових

Суспільство 20:27, 3.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці створять багатопрофільний реабілітаційний центр для військових. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Він розповів, що до столиці приїхав реабілітолог Адам Бадір – один із провідних реабілітологів ізраїльської клініки «Assuta».
Його проєкти центрів реабілітації вже втілені в Ізраїлі, ОАЕ, Казахстані та інших країнах. Він надасть рекомендації у створенні багатопрофільного реабілітаційного центру для поранених військових. А саме стосовно роботи з пацієнтами, облаштування палат та кабінетів для ефективної реабілітації.

Його поради стосуватимуться не тільки безпосередньої роботи з пацієнтами, а й облаштування простору закладу таким чином, щоб реабілітація проходила у максимально комфортних і головне – дієвих умовах. Ідеться про відповідне облаштування палат та кабінетів, де проходитиме процес реабілітації», – зазначив Микола Поворозник.

Зазначається, що вже сьогодні Адам Бадір відвідає один зі столичних медзакладів, щоб найближчим часом розпочати роботу над проектом із залученням медичних інженерів та проектантів.
Поворозник підкреслив, що проєкт буде максимально економічним та адаптованим до міжнародних стандартів реабілітації.
Раніше ми розповідали, що для Києва придбають нову партію пересувних котелень
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору