У Києві столичну владу просять надати ВПО пільги для проїзду в громадському транспорті

Суспільство 14:12, 19.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві міську владу просять надати внутрішньо переміщеним особам (ВПО) пільги для проїзду в громадському транспорті.
Про це йдеться в петиції №11055, яка була зареєстрована на сайті Київської міської ради 18 серпня.
Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Скоріше долучайтесь, щоб не пропустити важливі новини.

Через те, шо внутрішньо переміщеним особам необхідно було покинути свої домівки, і починати нове життя в іншому місті, то з боку цього міста повинна бути підтримка як на гуманітарному рівні так і на рівні, на якому їм би дозволили безкоштовно користуватись громадським транспортом, – зауважив автор петиції.

В петиції київську владу закликають надати внутрішньо переміщеним особам пільги для проїзду в комунальних автобусах, трамваях, тролейбусах, метрополітені та міській електричці.
Також раніше ми писали, що мешканці Києва просять владу скоротити комендантську годину та подовжити час руху громадського транспорту. Відповідна петиція з’явилась на сайті Київської міської ради.
Окрім того, розповідали про те, що на станції метро "Тараса Шевченка" з 16 до 30 серпня замінюватимуть турнікети. Для пасажирів станція працюватиме у звичному режимі, а всі необхідні роботи проводитимуть у нічний час.
Джерело: 44.ua

Нагору