У Києві стартував дитячий хокейний фестиваль «Золота шайба»
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці України завершилися матчі першого туру дитячого хокейного фестивалю «Золота шайба».
Виступили понад 100 юних хокеїстів, які представляють вісім столичних команд – «Бульдоги» (КДЮСШ «Ринг»), «Вершина», «Вершина-2» та «Вершина-3» (КДЮСШ «Вершина»), «Сокіл», «Сокіл-2» та «Сокіл-3» (ДЮСШ «Сокіл») та «Крижинка» (ДЮСШ «Крижинка»).
Захід проводиться без фіксації результатів матчів та визначення переможця і призерів. У листопаді команди зіграють 2-й тур з 28-ми поєдинків, за підсумками якого і учасники будуть нагороджені пам’ятними медалями та грамотами.
Нагадаємо, захід організував Департамент молоді та спорту столиці та відокремленим підрозділом Федерації хокею України у Києві.