У Києві сьогодні відбулася мирна хода «Наші ще не вдома»
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У середмісті зібралося понад п’ять сотень людей, повідомила кореспондентка Суспільного. Акцію розпочали від Арки свободи українського народу, далі ходою пройшли до Національної опери України.
Учасники акції йшли із державними прапорами України, прапорами бригад, фотографіями полонених та зниклих безвісти військвослужбовців. У ході брали участь рідні, близькі та просто небайдужі люди. Вони скандували: «Поверніть героїв додому».

Фото: Суспільне Новини/Дар’я Григоренко