У Києві сміттєвоз протаранив дві маршрутки з пасажирами

ДТП 09:19, 17.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на вулиці Братиславській сталася ДТП за участю двох маршруток та сміттєвоза. Постраждав один із водіїв та десять пасажирів. Про це Суспільному розповіла інспекторка відділу комунікації ГУНП у м. Києві Вікторія Ковальська.

Аварія сталася 16 квітня близько 11 години. Попередньо встановили, що водій сміттєвоза виїхав на регульоване перехрестя на червоний сигнал світлофора. Там відбулося зіткнення з двома маршрутними автобусами, які виїхали на перехрестя на зелений.

Внаслідок автопригоди тілесні ушкодження отримали 39-річний водій маршрутки та десять пасажирів віком від 22 до 77 років.

За попередньою інформацією, отримані травми належать до категорії легких.

Нагору