​​У Києві розпочали ремонт покриття з бруківки на вулиці Михайла Грушевського, – ФОТО

Суспільство 17:18, 6.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 6 жовтня, столичні дорожники розпочали ремонт покриття з бруківки на вулиці Михайла Грушевського у Києві. Працюють на ділянці від вулиці Садової до стадіону ім. Лобановського.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адмінстрації з покликанням на очільника Києва Віталія Кличка.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua". Там ви знайдете ще більше оперативних та важливих новин.

Зазначається, що насамперед перекладуть гранітну бруківку на смугах спуску. Загалом планується оновити 7 тисяч кв. м. покриття. Роботи триватимуть протягом двох місяців.

Цього року місто акцентувало увагу, зокрема, на оновленні найбільш ушкоджених доріг із гранітної бруківки. Наразі практично завершили оновлення покриття та тротуарів на Подільському узвозі. Повністю автомобільний рух оновленим Подільським узвозом відкриємо в понеділок, 10 жовтня. Там відремонтували майже 10 тисяч кв. м. покриття. Влітку закінчили роботи на Володимирському узвозі. Загалом там оновили близько 6,3 тисячі кв. м. дорожнього покриття. А також виконали поточний ремонт вулиці Шовковичної – оновили найбільш ушкоджені ділянки бруківки, – зазначив голова Києва Кличко.

Нагадаємо, ми писали, що в Києві на вулиці Шовковичній завершили поточний ремонт покриття. У "Київавтодорі" кажуть, що було оновлено 404 кв. м покриття із бруківки, а також невелику частину асфальтового покриття.
Крім того, розповідали про те, що міський голова Києва Віталій Кличко перевірив, як дорожникивідремонтували Подільський узвіз у столиці. Там завершують останні ремонтні роботи.
Джерело: 44.ua

Нагору