У Києві росіяни пошкодили два об‘єкти критичної інфраструктури: 50 тисяч киян без світла

Суспільство 12:38, 18.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві, в результаті ракетних обстрілів російськими варварами, пошкоджені два об’єкти критичної інфраструктури. Наразі триває ліквідація надзвичайної ситуації. На місцях працюють аварійно-рятувальні служби.
Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте новини, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.
Крім того, очільник столиці повідомив, що наразі частково обмежене надання послуг електро- та водопостачання в багатьох будинках на лівому березі столиці. В деяких будинках можливе пониження тиску в водопровідній мережі, зміна кольору та прозорості води.

Звертаюся до всіх киян максимально економити електроенергію. Не вмикати потужні електроприлади – кондиціонери, електрочайники, мікрохвильові печі тощо. Мешканцям, де понижений тиск у водопровідній мережі, – максимально економно зараз витрачати воду. В оселях, де вже тимчасово припинене водопостачання, мешканців просимо знайти найближчий від дому бюветний комплекс, колонку чи автомат з продажу питної поди, та зробити запас води, – закликав Віталій Кличко.

Також він наголосив, що міські служби роблять усе можливе, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію та повернути киянам життєво необхідні послуги.
Рашисти продовжують обстрілювати критично важливі об‘єкти України. Сьогодні, 18 жовтня, по Києву завдано три удари, в результаті яких зазнала пошкоджень критична інфраструктура міста. Це призвело до перебоїв зі світлом в одному з районів столиці. Наразі ремонтні бригади ліквідовують наслідки прильотів.
Джерело: 44.ua

Нагору