У Києві приберуть частину блокпостів: з чим це пов’язано

Суспільство 13:51, 14.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві збираються частково позбутися блокпостів та інших інженерних споруджень, які були зведені у часи повномасштабної війни.
Про це повідомив голова Київської міської адміністрації Сергій Попко.
У КМВА зазначають – це пов’язано з тим, що пряма загроза військових дій у столиці зараз мінімальна. Саме тому і вирішили удосконалити загальну систему інженерних загороджень.
Передбачається три основні зміни:

функціонувати залишаться лише окремі блокпости та загородження;
частина споруд перейде в "сплячий" режим;
ще частину блокпостів повністю демонтують.

Інженерні споруди, які й надалі повинні виконувати свою безпекову функцію для столиці – залишатимуться. Але їхні складові будуть вдосконалені – непридатні бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять на нові; укріплять бліндажі, приведуть до ладу окопи.
Частина інших інженерних загороджень, які матимуть значення для оборони міста – залишаться існувати у «сплячому» режимі.
Такі блокпости приберуть з проїзної частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки і т.д. залишать на визначених місцях, щоб у разі виникнення загрози для столиці, оперативно повернути їх у бойовий режим у короткі терміни.
"На таких «сплячих» інженерних загородженнях буде проведена ревізія, з подальшою заміною/відновленням непридатних елементів (бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо). Решта системи інженерних загороджень Києва, в яких немає зараз потреби – демонтують. Такі блокпости приберуть з проїжджої частини; вивезуть бетонні блоки, мішки з піском та протитанкові їжаки; будуть засипані окопи, демонтовані бліндажі", – зазначив Попко та додав, що впровадження такого системного рішення зробить Київ більш комфортним для мешканців.
Раніше ми розповідали, що у Києві прибиратимуть незаконну рекламу з історичних будівель
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору