У Києві проживає майже 400 тисяч переселенців, – КМДА

Суспільство 16:01, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві проживає майже 400 тисяч переселенців, із них – понад 66 тисяч дітей. Про це йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації.

“На сьогодні в Києві зареєстровано майже 400 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Із них понад 66 тисяч – діти до 18 років. Майже 14 тисяч – люди з інвалідністю. Близько 250 тисяч переїхали до Києва з територій, на яких ведуться бойові дії”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внутрішньо переміщені особи, які зареєстрували місцем свого тимчасового проживання Київ, отримують усі ті ж самі пільги і допомоги, що й відповідні категорії киян. Це можливо завдяки міській цільовій програмі “Турбота. Назустріч киянам”, для чого місто удвічі збільшило її фінансування – до 4,8 млрд гривень (що на понад 2 мільярди гривень більше порівняно з минулим роком).

За соціальною програмою “Прихисток” (компенсація надається фізичним особам – громадянам України, які є власниками житла і які прийняли у себе внутрішньо переміщених осіб) у Києві розміщено 12,3 тисяч переселенців, допомогу сплачено у майже 11 млн гривень.

Зазначається, що управління освіти в Києві забезпечує позачергове зарахування учнів-переселенців до закладів освіти комунальної власності на вільні місця. Так, до них зараховано 14,2 тис. осіб. Всі школярі та вихованці дитячих садочків із числа внутрішньо переміщених осіб забезпечені безоплатним гарячим харчуванням.

Нагору