У Києві проводжають в останню путь українську акторку та телеведучу Руслану Писанку, – ФОТО

Суспільство 12:45, 21.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 серпня, у Києві відбувається прощання з українською акторкою та ведучою Русланою Писанкою. Прощання з Русланою Писанкою відбувається у Спасо-Преображенському соборі у Києві і розпочалося о 9 ранку.
Про це повідомляє ТСН.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини.
Прах Руслани Писанки, який до Києва привіз чоловік акторки Ігор Ісаков, стоїть позаду портрету Писанки.

Поруч з фото Руслани стоїть світлина її мами Діни Василівни, з якою вирішили також попрощатися сьогодні. Їхні зображення розмістили біля ікон з мозаїки.
Зі знаменитостей першим приїхав попрощатися колега Руслани Писанки, ведучий 1+1 Єгор Гордєєв. Також серед присутніх український продюсер Олексій Гончаренко, який протягом багатьох років товаришував з Писанкою.

Як раніше розповідав чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков, вона дуже любила Спасо-Преображенський собор.

Ми там вперше побували разом, коли хрестили нашу похресницю Алісу і дуже їй сподобався цей храм. І навіть щоразу, коли була хімія у Русі, вона казала поїдь і сорокоуст замов в тому храмі. Це улюблений її храм, – розповідав Ісаков.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 19 липня з життя пішла відома українська телеведуча та акторка Руслана Писанка. Після початку повномасштабного вторгнення рф, Писанка поїхала до Німеччини, де лікарі діагностували в неї важку хворобу. Зірці було всього 56 років.
Джерело: 44.ua

Нагору