У Києві пройшли змагання Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед студентів
Поділитися в
Копіювати посилання
Участь у змаганнях взяли представники закладів вищої освіти Запорізької, Житомирської, Одеської, Чернівецької, Тернопільської областей та міста Києва.
Учасники змагались у наступних програмах:
- групи,
- тріо,
- аероденс,
- аеростеп та індивідуальна програма (жінки).
Переможці та призери кожної програми були нагороджені дипломами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
В загальнокомандній першості місця розподілились наступним чином студентська молодь столичного вузу – Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», здобула друге місце.
Перше місце посіла команда Нацуніверситету «Запорізька політехніка», а третє – Житомирського держуніверситету імені Івана Франка.