У Києві пройде перший Фестиваль адопції тварин з притулків

Акція, Тварини 12:00, 10.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

11-12 травня на ВДНГ пройде фестиваль адопції, де кияни зможуть стати петбатьками для тварин з притулків. Про це інформують організатори заходу «Перший Фестиваль адопції тварин з притулків у Києві».

На відповідний захід із різних притулків столиці привезуть безпритульних, евакуйованих з гарячих точок котів та собак для зустрічі з новими родинами.

«Всі тварини щеплені та готові їхати до дому. А на події, кожна влаштована тварина отримає подарунки від партнерів фестивалю, щоб перші дні життя в родині були ще комфортнішими», —  наголошують організатори.

Забрати додому нового члена сім’ї можна 11-12 травня у 4 павільйоні ВДНГ з 13:00 до 19:00.

Нагору