У Києві продовжує роботу гуманітарний штаб

Місто 12:48, 1.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

Питання із забезпечення військових ми вирішили, тепер повинні забезпечити їх рідних і близьких, мешканців столиці, які залишились вдома або перебувають в укриттях.

Саме для цього працює Гуманітарний штаб, який має досвід ефективної роботи в період першого локдауну під час пандемії коронавірусу.

Забезпечувати медикаментами, продуктами, предметами першої необхідності будуть, насамперед, тих, хто цього найбільше потребує. – Одиноких людей похилого віку, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.

Для збору допомоги і наповнення фонду я звернувся до великого та середнього бізнесу, міжнародних  організацій,  іноземних партнерів Києва та України. Бізнес вже почав допомагати, надсилають гуманітарну допомогу й міста європейських та деяких українських міст.

Штаб створив електронну платформу, через яку всі, в кого є можливість, можуть приєднатись зі своїми пропозиціями щодо підтримки міста за наступними напрямками:

🔘Медикаменти та ліки

🔘Продукти харчування

🔘Предмети першої необхідності

🔘Логістичні послуги

🔘Людські ресурси (волонтери)

Я закликаю всіх, хто хоче і може надати допомогу, відгукнутися. Ми повинні захистити киян і забезпечити необхідним тих мешканців міста, які сьогодні найбільше потребують допомоги.

Контакти гуманітарного штабу та основний список потреб тут:

https://potreby.kyivcity.gov.ua/

Нагору