У Києві правоохоронці затримали чоловіка, який намагався викрасти дефібрилятор зі станції метро

Кримінал 09:08, 12.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Правопорушник, перебуваючи на платформі станції метро «Оболонь», зняв медичне обладнання з колони та намагався втекти із ним, однак на заваді йому став поліцейський.

Слідчі затримали 51-річного мешканця Київщини, раніше судимого за майнові злочини, та помістили його під варту. Підозрюваному загрожує до 8 років позбавлення волі.

Викрадене медичне обладнання правоохоронці повернули на станцію столичного метро, щоб і надалі завдяки ньому рятувати життя пасажирів.

Нагору