У Києві правоохоронці надали допомогу велосипедисту, який травмувався внаслідок ДТП

ДТП 08:43, 3.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Подія сталася сьогодні на столичному Подолі. Керманич двоколісного, проїжджаючи вздовж трамвайних колій, не впорався з керуванням та «влетів» у запарковану автівку.

Неподалік знаходились правоохоронці управління поліції метрополітену, які швидко зреагували й підбігли до чоловіка аби надати йому допомогу.

Останній перебував у свідомості, але травмував шию.

Поліцейські зафіксували потерпілого  у стабільному положенні та викликали на місце події медиків. Наразі керманича госпіталізовано до лікарні для надання подальшої медичної допомоги.

Нагору