У Києві працівник автомийки розбив BMW клієнта
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
18-річний молодок вирішив покататися на авто клієнта.
На вулиці Набережно-Луговій він не впорався з керуванням та врізався у стовп ліхтаря.
При перевірці драгер показав 0,98 проміле. Тепер юнаку загрожує до 8 років за гратами.
